Стильна і оригінальна модель столу з сучасним дизайном.
Письмовий стіл без великих тумб виглядає легко і не захаращує простір.
Матеріал виготовлення - ламінована ДСП.
Стіл складається з двох вузькі міні тумбу з 3 полицями, так само спереду зроблена оригінальна ніша для документів або книг.
Стіл може бути як правобічний так і лівобічний.
Колір столу може бути як однотонний так і комбінована з двох (білий з чорним), що робить його більш дорогим.
Стіл виготовляється в Україні.
Гарантія - 12 місяців.
Під замовлення 7 роб днів
Габаритні розміри: глибина - 600мм, ширина - 1200мм висота - 740мм.
До даного столу відмінно підійде портативний шафа який виконаний в такій же стилістиці.
Кольори можна підібрати будь-які.
Ціна вказана для столів у таких кольорах:
білий, чорний, ваніль, венге, венге світлий, дуб сонома, дуб молочний.
Вартість столу в іншому кольорі або інших розмірах уточнюйте в менеджера.




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | МарксонМеблі |
| Країна виробник | Україна |
| Наявність надбудови | Ні |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1200 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Висота | 740 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома |
- Ціна: 3 651,90 ₴


