Журнальний столик D-50 Loft Design - це красива і мінімалістична модель в стилі лофт. Текстура ДСП під дерево, каркас з міцного металу - такий лаконічний і простий дизайн як не можна краще відповідає стильовим вимогам. Цей кавовий столик можна використовувати і як кавовий столик.
Столик виконаний з ЛДСП товщиною 16 мм і кромкою 2 мм, а також металевого каркаса профілем 40 * 20 з чорним матовим забарвленням. Металевий каркас робить конструкцію міцною і стійкою.
Розміри столу - 490х490х450 мм.
У продажу є 4 різні колірні варіації: Венге Луїзіана, Горіх Модена, Дуб Палена і Дуб Борас.
Регульовані по висоті ніжки дозволяють зробити столик стійким навіть на не дуже рівній поверхні. Всі деталі ідеально підігнані, тому зібрати дуже легко.
Колірна гамма:


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Loft design |
| Країна виробник | Україна |
| Форма стільниці | кругла |
| Кількість додаткових полиць | 1 шт. |
| Тип опор | 1 опора, Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх темний, Горіх лісовий |
| Колір | Коричневий |
| Стан | Новий |
| Регулювання столика | |
| Регулювання висоти столика | Так |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ніжки | метал |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 490 мм |
| Глибина столика | 490 мм |
| Висота столика | 450 мм |
| Вага столика | 7 кг |
- Ціна: 2 935,50 ₴


