Кресло для бару, будинки з широким сидінням, матеріал екожа, регулюється за допомогою газліфта, поворотного, вся фурнітура хромована, на млинці.
Розміри у діаметрі 45 см, розмір крісла: ширина сидіння 64 см, внутрішня ширина сидіння 38 см, глибина сидіння 41 см, висота висоти від підлоги до сидіння від 44 см до 60 сантиметрів, висота спинки 37 см, діаметр 45 см, висота крісла від підлоги до вершечка спинки 79 — 95 сантиметрів.
Тон, напівтон у відтінці дозволено.
За оформленням 1 шт, доставка НП або Делівері по тарифам. До вартості плюс 6% за упаковку.
( Товар пакується на складі самостійно, і їде на відправку вже упакованим)
Доставка -При Полій Оплаті.
Доставка Делівері та Нова Пошта
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | СДМ-Груп |
| Країна виробник | Китай |
| База крісла | кругла дискова |
| Колір | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Ширина крісла | 640 мм |
| Глибина крісла | 410 мм |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 950 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Анатомічні властивості | Так |
| М'які крісла і шезлонги | М'які крісла і шезлонги |
| Каркас крісла | хромована сталь |
- Ціна: 4 750 ₴






