Стіл Барселона, журнальний 100*100 см, скляна, неіржавка сталь
Стіл журнальний, сталешниця із загартованого скла завтовшки 12 мм, основа з неіржавкої сталі, міцний метал, розміри стола 100 см*100 см, висота стола 46 см.
|
(Товар упаковується на складі самостійно, і їде на відправлення вже упакованим) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | СДМ-Груп |
| Країна виробник | Китай |
| Форма стільниці | квадратна |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір | Прозорий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | скло прозоре, скло |
| Каркас, ніжки | метал, сталь |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 1000 мм |
| Глибина столика | 1000 мм |
| Висота столика | 460 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 825 ₴





