Обібний стіл, стіл з матеріалів; Ламінований МДФ, квадратна, товщина столиці 15 мм, колір білий, дерев'яні ніжки, натуральне дерево, бук, натуральний світлий відтінок, дерев'яні частини ніжок з'єднуються металевими стінками, розміром столашниці:; 80x80 см, висота столу 74 см. Тон і півтон допускаються.
|
Доставка Нова Пошта і Делівері за тарифами. ( Товар пакується на складі самостійно, і відправляється вже в упаковці, упаковка (за рахунок складу) Доставка Прі Повної Оплати. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | СДМ-Груп |
| Країна виробник | Китай |
| Форма столу | Квадратний |
| Розкладна стільниця | Ні |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Бук світлий |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 800 мм |
| Ширина столу | 800 мм |
| Висота столу | 740 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | МДФ шпонований |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |
- Ціна: 4 300 ₴




