Освічений стіл, круглий,; столиця з матеріалу ламінований МДФ, колір білий,; товщина стола столиці 15 мм, дерев'яні ніжки, натуральне дерево, бук, колір натуральний,;дерев'яні частини ніжок з'єднуються за допомогою металевих дротів чорного кольору,
Розмір столу:; здіаметр 120 см, висота столу 74 см. Тон і півтон допускають.
*** Нотки в розбиранному вигляді, у окремій коробці.
Рекомендовано для збирання інструкцій.
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | СДМ-Груп |
| Країна виробник | Китай |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Форма столу | Круглий |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | МДФ шпонований |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1200 мм |
| Ширина столу | 1200 мм |
| Висота столу | 740 мм |
- Ціна: 4 465 ₴






