Обідний стіл, столениця з матеріалу; Ламінований МДФ, квадратна, товщина столу 15 мм, колір чорний, дерев'яні ножки, натуральне дерево, бук, натуральний білий відтінок, дерев'яні частини ножиці з'єднуються металевими стінками, розмір столашниці:; 80x80 см, висота столу 74 см. Тон і півтон допускаються.
Доставка Нова Пошта і Делівері за тарифами.
( Товар пакується на складі самостійно, і відправляється вже в упаковці.
Доставка Прі Повної Оплати.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | СДМ-Груп |
| Країна виробник | Китай |
| Форма столу | Квадратний |
| Розкладна стільниця | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 800 мм |
| Ширина столу | 800 мм |
| Висота столу | 740 мм |
- Ціна: 3 870 ₴






