Стілець барний Індастріал, високий, метал, шкірозамінник чорний
Барний стілець, висока, основа металева з підніжкою, пофарбована в чорний колір, сидіння м'яке, матеріал шкірозамінник, колір чорний, висота сидіння 3,5 см, по колу сидіння металевий обідок, висота табурета регулюється за допомогою гвинта, розмір стільця: діаметр сидіння 42 см, висота стільця регулюється 67 до 89 см. Паковання 2 шт.
Під час оформлення 1-3 шт., доставка Новою Пощой.
У вартість + 6% за паковання.
(Товар упаковується на складі самостійно, і їде на відправлення вже упакованим)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | СДМ-Груп |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний |
| Колір оббивки | Чорний |
| Стан | Новий |
| Тип підстави | Ніжки |
| Форма сидіння | кругла |
| Колір | Чорний |
| Тип | Барний стілець |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 420 мм |
| Висота табуретки | 890 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Метал |
| Ширина | 420 мм |
| Висота | 890 мм |
| Особливості | Можливість регулювання висоти сидіння |
| Глибина | 420.0 |
| Призначення | Для дорослих |
- Ціна: 2 639 ₴





