Сучасне офісне крісло
Чорний поліпропіленовий каркас. Синхромеханізм з можливістю налаштування комфортного кута нахилу спинки.Широкий ергономічний підголовник з сітки.Регулювання висоти за допомогою газліфта.Основа з чорного пластика підвищеної міцності.Поліуретанові нейлонові колеса.
Оббивка спинки з білої сітки для комфорту та дихаючого ефекту
Сидіння виготовлено з чорної тканини.Підлокітники з білого пластика підвищеної міцності
РОЗМІРИ: Ширина: 60 см
Глибина: 63 см
Висота: 116-125 см
При оформленні 1 шт, доставка НП або Делівері за тарифами. До вартості + 6% за упаковку.
( Товар пакується на складі самостійно, і їде на відправку вже упакованим)
Від 2 шт доставка НП (за тарифами), Делівері ( безкоштовно при повній оплаті). В цьому випадку упаковка (за рахунок складу) не оплачується.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | СДМ-Груп |
| Країна виробник | Китай |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Білий |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 60 см |
| Глибина крісла | 63 см |
| Висота з урахуванням спинки | 116 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кут нахилу спинки крісла | Так |
| Механізм гойдання | Так |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
- Ціна: 5 605 ₴



