М’яке крісло контролюється за допомогою газліфту, повороту, екожа, кольору сірого, основи хрестовина на колесах, колеса необрізані, розмір крісла: ширина 47 см, глибина 37 см, висота від 36 см до 49 см. Тон, напівтон у відтінці дозволяється.
При оформленні 1-3шт, доставка НП або Делівері за тарифами.
До вартості + 6% за упаковку.
( Товар пакується на складі самостійно, і їде на відправку вже упакованим)
Доставка -При Повній Оплаті.
Доставка Делівері- НП
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | СДМ-Груп |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 47 см |
| Глибина крісла | 37 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 36 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 49 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 47 мм |
| Висота | 36 мм |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий |
| Тип меблів | крісло |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Наявність підлокітників | Немає |
| Колір оббивки | Сірий |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| М'які крісла і шезлонги | М'які крісла і шезлонги |
| Каркас крісла | хромований метал |
- Ціна: 2 375 ₴







