Стілець пластиковий, сидіння із суцільнолитого пластику, ніжки дерев'яні, дерево натуральний бук, світлий відтінок, покриті прозорим акриловим лаком, що має ніжки металеві прути, пофарбовані чорною епоксидною фарбою, сучасний дизайн, розмір: ширина сидіння 46 см, глибина сидіння 42 см, висота стільця від підлоги до верху спинки 82 см, висота від підлоги до сидіння 43 см. Наш стілець пройшов випробування в міжнародній лабораторії;SGS; на такі показники, як-от ; УДАРОПТОЧНІСТЬ І СТОБИЛЬНІСТЬ; і його можна використовувати; у громадських місцях із великою прохідністю й удома.
Під час оформлення 1-3 шт., доставка Новою Пощой.
У вартість + 6% за паковання.
(Товар упаковується на складі самостійно, і їде на надсилання вже упакованим)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | СДМ-Груп |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Тип меблів | стілець |
| Стан | Новий |
| Колір оббивки | Білий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Варіант сидіння | Жорстке |
| Колір каркасу | Бук натуральний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 820 мм |
| Ширина | 460 мм |
| Глибина | 420 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | пластик |
- Ціна: 950,95 ₴








