Стілець кухонний Тауер Вуд, пластиковий, ніжки дерево бук, колір зелений
Стілець пластиковий, сидіння із суцільнолитого пластику, ніжки дерев'яні, дерево натуральний бук, світлий відтінок, покриті прозорим акриловим лаком, що має ніжки металеві прути, пофарбовані чорною епоксидною фарбою, сучасний дизайн, розмір: ширина сидіння 46 см, глибина сидіння 42 см, висота стільця від підлоги до верху спинки 82 см, висота від підлоги до сидіння 43 см.
Наш стілець пройшов випробування в міжнародній лабораторії SGS на такі показники, як УДАВИДКІСТЬ І СТАБІЛЬНІСТЬ, і його можна використовувати в громадських місцях із великою прохідністю й удома.
Під час оформлення 1-3 шт., доставка Новою Пощой.
У вартість + 6% за паковання.
(Товар упаковується на складі самостійно, і їде на відправлення вже упакованим)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | СДМ-Груп |
| Країна виробник | Китай |
| Тип меблів | стілець |
| Колір оббивки | Зелений |
| Колір (відтінок) меблів | Зелений, Бук натуральний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Варіант сидіння | Жорстке |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Дуб натуральний |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | натуральне дерево |
| Спинка | пластик |
| Сидіння | пластик |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 460 мм |
| Глибина | 420 мм |
| Висота | 820 мм |
- Ціна: 950,95 ₴







