Крісло барне, сидіння з монолітного пластику, поліпропілен, колір червоний, ніжки дерев'яні, світлі, колір бук, ; ригінальна форма, розмір 62*62*80; см
При оформленні 1-3шт, доставка НП або Делівері за тарифами.
До вартості + 6% за упаковку.
(Товар пакується на складі самостійно, і їде на відправлення вже упакованим)
Доставка -У разі Повної оплати.
Доставка Делівері-НП
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | крісло |
| Варіант сидіння | Жорстке |
| Наявність підлокітників | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Червоний |
| Колір оббивки | Червоний |
| Виробник | СДМ-Груп |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Бук натуральний |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас крісла | пластик |
| Сидіння | пластик |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 620 мм |
| Глибина | 620 мм |
| Висота | 800 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 693,52 ₴









