Крісло барне, пластикове, колір жовтий, ; ніжки дерев'яні, дерево бук, світлий відтінок, оригінальна форма сидіння, розмір крісла: ширина сидіння 62 см, глибина сидіння 62 см, висота посадки 41 см, висота від підлоги до внутрішнього краю спинки 80 см.
При оформленні 1-3шт, доставка НП або Делівері за тарифами.
До вартості + 6% за упаковку.
(Товар пакується на складі самостійно, і їде на відправлення вже упакованим)
Доставка -У разі Повної оплати.
Доставка Делівері-НП
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | крісло |
| Варіант сидіння | Жорстке |
| Наявність підлокітників | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Жовтий |
| Колір оббивки | Жовтий |
| Виробник | СДМ-Груп |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Бук натуральний |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас крісла | пластик |
| Сидіння | пластик |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 620 мм |
| Глибина | 620 мм |
| Висота | 800 мм |
- Ціна: 1 760 ₴







