Стілець барний, ніжки дерев'яні, дерево бук, світлий натуральний відтінок, суцільне якісне дерево, сидіння з пластику з високою зручною спинкою, на сидінні м'яка подушка, не знімається, матеріал штучна шкіра, сучасний дизайн, пластикові стопки для захисту підлоги від пошкоджень, розмір стільця: ширина сидіння 48,8 см, глибина сидіння 42 см, висота від підлоги до верху спинки 82,5 см, висота посадки 47 см, вага стільця 7 кг.
При оформленні 1-3шт, доставка НП або Делівері за тарифами.
До вартості + 6% за упаковку.
(Товар пакується на складі самостійно, і їде на відправлення вже упакованим)
Доставка - За Повної оплати.Доставка Нової Пощой.
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Колір оббивки | Білий |
| Виробник | СДМ-Груп |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 480 мм |
| Глибина | 420 мм |
| Висота | 820 мм |
- Ціна: 1 760,85 ₴










