Стул м’який, матеріал екожа, штучна замша, міцна і приємна на дотик, спинка і сидіння в м'якій оббивці, декорована поверхня у вигляді квадратів, ця модель дуже ергономічна, зручні для посадки спинка і сидіння, ніжки металеві, фарбовані, колір ніжок чорний, розмір: ширина сидіння 49 см, глибина сидіння 37 см, висота спинки 32 см, висота від підлоги до верхнього краю спинки 78 см, посадки з 47 см.
При оформленні 1-3шт, доставка НП або Делівері за тарифами.
До вартості + 6% за упаковку.
( Товар пакується на складі самостійно, і їде на відправку вже упакованим)
Доставка -При Повній Оплаті.
Доставка Делівері- НП
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | СДМ-Груп |
| Країна виробник | Китай |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Тип меблів | стілець |
| Колір оббивки | Сірий |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 490 мм |
| Глибина | 370 мм |
| Висота | 780 мм |
- Ціна: 2 026,80 ₴








