Стілець венський, металевий, барний, фарбований, колір чорний, зручна висока спинка ширина якої 39 см і висота спинки 44 см, під ніжками коло, що робить стілець міцнішим, сидіння кругле, розмір стільця: діаметр сидіння 37 см, висота стільця від підлоги до верхнього краю спинки 87 см, висота від підлоги до сидіння 44,5 см. Застосування всередині приміщень і на літніх майданчиках (не під дощем і прямими сонячними променями)
При оформленні 1-3шт, доставка НП або Делівері за тарифами.
До вартості + 6% за упаковку.
(Товар пакується на складі самостійно, і їде на відправлення вже упакованим)
Доставка -У разі Повної оплати.
Доставка Делівері-НП
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | СДМ-Груп |
| Країна виробник | Китай |
| Колір оббивки | Чорний |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Варіант сидіння | Жорстке |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Чорний |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | метал |
| Спинка | метал |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 370 мм |
| Глибина | 370 мм |
| Висота | 870 мм |
- Ціна: 2 742,10 ₴







