Освічений стіл, круглий,; столиця з матеріалу ламінований МДФ, колір білий,; товщина столиці 15 мм, дерев'яні ніжки, натуральне дерево, бук, колір натуральний, дерев'яні м'язи чорного кольору; розміром столу 60 см, висотою столу 74 см.
Тон і напівтон дозволяють. *** Нотки в розбиранному вигляді, у окремій коробці. Рекомендовано для збирання інструкцій.
Доставка Нова Пошта і Делівері за тарифами.
( Товар пакується на складі самостійно, і відправляється вже в упаковці.
Доставка Прі Повної Оплати.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | СДМ-Груп |
| Країна виробник | Китай |
| Форма столу | Круглий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 600 мм |
| Ширина столу | 600 мм |
| Висота столу | 740 мм |
- Ціна: 2 850 ₴





