Стіл скляний журнальний Перла, колір білий пластик круглий
Стіл, стільниця із загартованого скла,; на декоративній вигнутій пластиковій ніжці у формі краплі,;діаметр стільниці 50 см, висота стола 50 см.
Доставка Новою Пошкою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | СДМ-Груп |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Форма стільниці | кругла |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | скло |
| Фасади | пластик |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 500 мм |
| Глибина столика | 500 мм |
| Висота столика | 500 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 750 ₴






