Стіл обідній Тюльпан G скляний діаметр 60 см прозорий,опора білий
Обідній стіл, стільниця скляна, кругла, товщина стільниці 8 мм, колір прозорий, основа металева, фарбована, діаметр диска внизу 50 см, колір білий, діаметр стільниці 60 см, висота 73 см.
Доставка Нова Пошта
(Товар упаковується на складі самостійно, і їде на відправлення вже упакованим)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | СДМ-Груп |
| Країна виробник | Китай |
| Форма столу | Круглий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 600 мм |
| Ширина столу | 600 мм |
| Висота столу | 730 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 750 ₴





