Стілець пластиковий, матеріал поліпропілен, виготовлений за допомогою методу газового формування (пластик поміщають у форму, яка прилягає нещільно, щоб у простір між формою та пластиком надходив гарячий газ). За такої форми матеріал виходить однорідним, без домішок повітря, однакової товщини, до поліпропілену додано скловолокно, що робить весь стілець міцнішим, стілець; штабельований у стоси по 14 штук, вага одного стільця 3,7 кг.
Стілець продається з м'якою подушкою в оббивці водонепроникна пожежобезпечна тканина поліестер, поролон завтовшки 3 см, з ременями, які замикаються під сидінням, колір тканини золотий.
Розмір стільця: ширина 40 см, глибина 43 см, висота від підлоги до верху спинки 92 см. Висота від підлоги до сидіння (з подушкою) — 48 см Застосування; всередині приміщень і на вулиці. Наявність 2 сертифікатів якості за стандартами ЄС.
При оформленні 1-3шт, доставка НП або Делівері за тарифами.
До вартості + 6% за упаковку.
(Товар пакується на складі самостійно, і їде на відправлення вже упакованим)
Доставка -У разі Повної оплати.
Доставка Делівері-НП
| Основні | |
|---|---|
| Колір (відтінок) меблів | Жовтий, Береза золота |
| Колір оббивки | Золотистий |
| Виробник | СДМ-Груп |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Золотий |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | пластик |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 400 мм |
| Глибина | 430 мм |
| Висота | 920 мм |
| колір | |
| Колір | Золото |
- Ціна: 1 995 ₴








