Стілець пластиковий, матеріал поліпропілен, відтінок матовий, ніжки хромовані, міцний металевий каркас, стілець витримує навантаження до 150 кг, внизу ширина між ніжками 52 см і 48 см, розмір стільця: ширина сидіння 48 см, глибина сидіння 43 см, висота від підлоги до верхнього краю спинки 79 см, висота посадки 45 см.
При оформленні 1-3шт, доставка НП або Делівері за тарифами.
До вартості + 6% за упаковку.
(Товар пакується на складі самостійно, і їде на відправлення вже упакованим)
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | Жорстке |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Сірий |
| Колір оббивки | Білий |
| Виробник | СДМ-Груп |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | гнута фанера |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 480 мм |
| Глибина | 430 мм |
| Висота | 790 мм |
- Ціна: 1 729 ₴





