Комод "Марія" із колекції "Елегант" із чотирма шухлядами.
Розмір: 820/810/450
Цвет: Світлий горіх, темний горіх, венге
Матеріал: Буковий щит, МДФ шпонований
Білий, слонова кістка (+25%) до сумі
бук натуральний (+5%)к сумме
(у наявності і під замовлення)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх темний, Горіх світлий, Слонова кістка (ivory), Венге, Білий, Бук натуральний |
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | меблевий щит, натуральне дерево |
| Корпус (каркас) | МДФ шпонований |
| Фасади | натуральне дерево |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 80 см |
| Глибина комода | 45 см |
| Висота комода | 81 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 815 ₴



