Розмір: 820/810/450
Цвет: Світлий горіх, темний горіх, венге
Матеріал: Буковий щит, МДФ шпонований
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх світлий, Бук натуральний, Горіх темний, Венге |
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | натуральне дерево |
| Корпус (каркас) | натуральне дерево, МДФ шпонований |
| Фасади | натуральне дерево |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Декоративні елементи | натуральне дерево |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 81 см |
| Глибина комода | 45 см |
| Висота комода | 81 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 232 ₴



