Комод у стилі "прованс" з 4 шухлядами (механізми повного висування). Виготовляється з масиву бука та шпонованого меблевого щита.
Габарити: 810 х 450 х 810 мм
Колір: темний горіх, патина срібло,патина золото
Можливе виготовлення у квітах венге, білий (+25%)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх світлий, Бук натуральний, Горіх темний, Венге |
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | МДФ шпонований, натуральне дерево |
| Корпус (каркас) | натуральне дерево, МДФ шпонований |
| Фасади | натуральне дерево |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Декоративні елементи | натуральне дерево |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 81 см |
| Глибина комода | 45 см |
| Висота комода | 81 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 446 ₴




