Комод з ольхи з трьома висувними ящиками.
Габаритні розміри: ширина 100 см, глибина 50 см, висота 100 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Форма фасаду | прямий |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Махонь, Горіх темний, Горіх світлий, Каштан, Слонова кістка (ivory), Білий |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | натуральне дерево |
| Корпус (каркас) | натуральне дерево |
| Фасади | натуральне дерево |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Декоративні елементи | натуральне дерево |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 100 см |
| Глибина комода | 50 см |
| Висота комода | 100 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 095,89 ₴








