Комод із масиву дуба, чотири шухляди. Може комплектуватися дзеркалом (опція).
Колір: каштан патину
Габарити: 1200х450х900 мм
Може комплектуватися з дзеркалом "Флоренція"Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Каштан |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 90 см |
| Глибина комода | 45 см |
| Ширина комода | 120 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | натуральне дерево |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Стільниця | натуральне дерево |
| Фасади | натуральне дерево |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 688,72 ₴





