Комод для вітальні або спальні в класичному стилі "Freedom" (Фрідом) з трьома висувними шухлядами на телескопічних направляючих.
Колір: слонова кістка з золотою патиною
Розміри: 1100х485х870мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма фасаду | прямий |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Слонова кістка (ivory), Білий з золотою патиною |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | МДФ шпонований |
| Фасади | натуральне дерево |
| Декоративні елементи | натуральне дерево |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Корпус (каркас) | шпонована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 110 см |
| Глибина комода | 48.5 см |
| Висота комода | 87 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 857,60 ₴



