Комод Техас
Комод Техас Мікс Меблі — містка та універсальна модель, яка дасть змогу вашій спальні стати комфортнішою й затишнішою. Цей виріб сподобається як шанувальникам мінімалізму, так і тим, хто віддає перевагу класичному стилю. Цей комод має три шухляди, з плавним ходом, місткі та зручні, ви зможете розмістити в , вони більшу частину вашого гардероба.
Цвет: Горіх, Горіх темний,
Характеристики: Комод Техас Мікс Меблі
- Виробник: Мікс Меблі
- Ширина: 80 см
- Глибина: 48 см
- Висота: 75 см
- Каркас: буковий щит
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх темний |
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 80 см |
| Глибина комода | 48 см |
| Висота комода | 75 см |
- Ціна: 11 784,96 ₴






