Комплект для гостиной в классическом стиле "Freedom" (Фридом) состоит из двух пеналов (горок) и буфета (комода) с двумя дверцами и тремя выдвижными ящиками на телескопических направляющих.
Елементи вітальні виготовлені з дуба (фасадні частини), стільниця комода - МДФ шпоновані дубом, корпус ДСП.
Бічні частини вітрини виготовляються як "глухі", так і зі склом!
Колір: слонова кістка з золотою патиною
Розміри:
- пенал 790х520х2020мм (розмір по корпусу 650х450мм)
- буфет (комод) 1510х485х870мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Тип стінки (гірки) | модульна |
| Тип фасаду | прямий |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Колір (відтінок) меблів | Слонова кістка (ivory), Білий з золотою патиною |
| Стан | Новий |
| Склад стінки | |
| Пенал | 2 шт. |
| Комод | 1 шт. |
| Габаритні розміри стінки | |
| Довжина (ширина) стінки | 3.09 мм |
| Глибина стінки | 0.52 мм |
| Висота стінки | 2.02 мм |
| Матеріал виготовлення стінки | |
| Корпус | МДФ шпонований, ламінована ДСП |
| Фасади | скло в рамі з натурального дерева, натуральне дерево |
| Задня стінка | ламінована ДСП |
| Декоративні елементи | натуральне дерево |
- Ціна: 62 182,40 ₴





