Комплект для вітальні в класичному стилі "Freedom" (Фрідом) складається з двох пеналів (гір) та буфету (комода) з двома дверцятами і трьома висувними шухлядами на телескопічних направляючих.
Колір: слонова кістка з золотою патиною, карнизи і кришки - горіх
Розміри:
- пенал 790х520х2020мм (розмір по корпусу 650х450мм)
- буфет (комод) 1510х485х870мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Тип стінки (гірки) | модульна |
| Тип фасаду | прямий |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх світлий, Слонова кістка (ivory), Білий з золотою патиною |
| Стан | Новий |
| Склад стінки | |
| Пенал | 2 шт. |
| Комод | 1 шт. |
| Секція під телевізор | Ні |
| Габаритні розміри стінки | |
| Довжина (ширина) стінки | 3.09 мм |
| Глибина стінки | 0.52 мм |
| Висота стінки | 2.02 мм |
| Матеріал виготовлення стінки | |
| Корпус | МДФ шпонований, ламінована ДСП |
| Фасади | скло в рамі з натурального дерева, натуральне дерево |
| Задня стінка | ламінована ДСП |
| Декоративні елементи | натуральне дерево |
Інформація для замовлення
- Ціна: 44 206,40 ₴








