Тумбочка з вільхи з двома висувними ящиками.
Габаритні розміри: ширина 43 см, глибина 42 см, висота 50 см
Колір: виготовлення на замовлення (в кольорах білий і слонова кістка + 12% до вартості)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Тип тумби | пряма |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх лісовий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 50 см |
| Глибина тумби | 42 см |
| Ширина тумби | 43 см |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | натуральне дерево |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Фасади тумби | натуральне дерево |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 961,06 ₴




