Приліжкова тумбочка з вільхи з трьома шухлядами.
Габаритні розміри: ширина 600 см, глибина 48 см, висота 68 см
Колір: виготовлення на замовлення (у кольорах білий і слонова кістка + 12% до вартості

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Яблуня світла, Махонь, Горіх темний, Горіх лісовий, Слонова кістка (ivory), Білий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 60 см |
| Глибина тумби | 48 см |
| Висота тумби | 68 см |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | натуральне дерево |
| Фасади тумби | натуральне дерево |
| Ніжки | натуральне дерево |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 703,53 ₴






