Приліжкова тумбочка у класичному стилі "Freedom" (Фридом) з двома шухлядами на телескопічних напрямних.
Колір: слонова кістка із золотою патиною
Розміри: 580х485х520мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тумби | пряма |
| Форма фасаду | прямий |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Слонова кістка (ivory) |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП, МДФ шпонований |
| Фасади тумби | натуральне дерево |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 58 см |
| Глибина тумби | 48.5 см |
| Висота тумби | 52 см |
| Додаткові характеристики тумби | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 208 ₴





