Тумбочка приліжкова Спейс, виготовлена з букового щита.
Серія "Еко-Модерн".
Обробка безбарвним масло-воском "OSMO".
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип тумби | пряма |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх світлий, Горіх темний |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 42 см |
| Глибина тумби | 30 см |
| Ширина тумби | 45 см |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | меблевий щит, натуральне дерево |
| Ніжки | натуральне дерево |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 043,36 ₴





