Приліжкова тумбочка в стилі Прованс, виготовлена з масиву сосни, одна шухляда.
Розмір: 575х425х400мм
Колір: ваніль/темний горіх
Колір виробу може відрізнятися від представленого на фотографії!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Тип тумби | пряма |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Горіх темний |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Корпус тумби | натуральне дерево |
| Фасади тумби | натуральне дерево |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 57.5 см |
| Глибина тумби | 42.5 см |
| Висота тумби | 40 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 274 ₴









