Тумбочка приліжкова "Сіті" з колекції "Марія" з двома шухлядами.
Матеріали: масив бука, буковий меблевий щит, МДФ шпонований, ДВП, телескопічні напрямні
Габаритний розмір: 560х380х440 мм
Внутрішній розмір ящика 392х284х98мм
Колір: темний горіх, світлий горіх, венге, бук натуральний +5%, білий і слонова кістка +25% (у наявності та під замовлення)Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Тип тумби | пряма |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх темний, Горіх світлий, Венге, Слонова кістка (ivory), Білий, Бук натуральний |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 44 см |
| Глибина тумби | 38 см |
| Ширина тумби | 56 см |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | меблевий щит, МДФ, МДФ шпонований |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Фасади тумби | меблевий щит |
| Додаткові характеристики тумби | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 832 ₴








