Приліжкова тумбочка з двома шухлядами на телескопічних напрямних.
Габаритний розмір: 660х395х440мм
Колір: горіх темний, горіх світлий
Матеріали: масив бука, МДФ шпонований, ЛДСП
Зроблено в Україні!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тумби | пряма |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Тип опор | Ніжки |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Вільха світла, Горіх темний, Венге, Слонова кістка (ivory), Білий, Бук натуральний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 39.5 см |
| Глибина тумби | 66 см |
| Висота тумби | 44 см |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | меблевий щит, натуральне дерево, МДФ шпонований |
| Фасади тумби | МДФ шпонований |
| Ніжки | натуральне дерево |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 912 ₴





