Нічна тумба з масиву бука та шпонованого МДФ, два висувних ящика.
Розмір: 460х450х444мм
Колір: венге, патина срібло
можливо виготовлення на замовлення в кольорах: темний горіх, світлий горіх, білий з патиною золото (+15%)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Тип опор | Ніжки |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх темний, Венге |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 46 см |
| Глибина тумби | 45 см |
| Висота тумби | 45 см |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | МДФ шпонований |
| Фасади тумби | натуральне дерево |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Додаткові характеристики тумби | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 683 ₴



