Барный стол BS-110 от производителя Loft Design - прекрасное решение для организации обеденной зоны в офисе или стильной современной кухни. Как правило в офисе не достаточно места, чтобы расположить обеденный стол со стульями. К тому же, подобные предметы несколько неуместны в рабочем пространстве. Барный стол благодаря более высокой конструкции как бы зонирует пространство и скорее ассоциируется не с кухней, а столиком кафе. Он создаёт уют и не мешает рабочей атмосфере. Барный стол BS-110 имеет небольшие размеры, которые рассчитаны на двоих людей. Це місце для перерви на обід або чашку кави.
Барні стільці в комплект до столу не входять!!!
Стіл складається із розбірного металевого каркаса і товстої солідної стільниці з ламінованого ДСП. Внизу є перекладина для упору ніг, а під стільницею є поздовжня балка для підтримки стільниці. Стіл тримається дуже міцно і не хитається в одному напрямку завдяки продуманій конструкції. Регульовані ніжки дозволяють виставити його нерівній підлозі.
Металевий каркас виготовлений з квадратної металевої труби 25*25 мм. Товщина стінок труб - 1.2 мм. Монтаж каркасу здійснюється за допомогою гвинтів з голівкою під шестигранник, які йдуть в комплекті.




| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Loft design |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 15 |
| Висота | 1100 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глибина | 470 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал стільниці | Ламіновані ДСП |
| Покриття металу | Порошкове фарбування |
| Тип | Стіл барний |
| Товщина стільниці | 32 мм |
| Форма стільниці | Прямокутна |
| Колір | Венге Корсика |
| Колір каркасу | Чорний |
| Ширина | 1120 мм |
- Ціна: 4 170,50 ₴


