Барний стіл BS-125 від виробника Loft Design - це збільшена модифікація полюбився клієнтам столу BS-110. За викладеним барнім столом може вільно розміститися до 4 чоловік. Глибина столу дозволяє розміститися навпроти один одного.
BS-125 -прекрасне рішення для організації обідньої зони в офісі або стильної сучасної кухні. Як правило в офісі не достатньо місця, щоб розмістити обідній стіл зі стільцями. До того ж, подібні предмети дещо недоречні в робочому інтер'єрі. Барний стіл завдяки більш високій конструкції як би зонує простір і швидше асоціюється не з кухнею, а столиком в кафе. Це місце для перерви на обід або чашку кави. Він створює затишок і не заважає робочій атмосфері. Розмір барного столу BS-125 дозволяє розмістити до 5 осіб одночасно.
Увага: Барні стільці в комплект до столу не входять!!!
Стіл складається із розбірного металевого каркаса і товстої солідної стільниці з ламінованого ДСП. Внизу є перекладина для упору ніг, а під стільницею є поздовжня балка для підтримки стільниці. Стіл тримається дуже міцно і не хитається в одному напрямку завдяки продуманій конструкції. Регульовані ніжки дозволяють виставити його нерівній підлозі.
Металевий каркас виготовлений з квадратної металевої труби 25*25 мм. Товщина стінок труб - 1.2 мм. Монтаж каркасу здійснюється за допомогою гвинтів з голівкою під шестигранник, які йдуть в комплекті.




| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Loft design |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 20 |
| Висота | 1100 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глибина | 570 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал стільниці | Ламіновані ДСП |
| Покриття металу | Порошкове фарбування |
| Тип | Стіл барний |
| Товщина стільниці | 32 мм |
| Форма стільниці | Прямокутна |
| Колір | Дуб Палена |
| Колір каркасу | Чорний |
| Ширина | 1250 мм |
- Ціна: 5 082,50 ₴


