Обібний стіл, столениця з матеріалу; Ламінований МДФ, кругла, товщина столу 15 мм, колір білий, дерев'яні ніжки, натуральне дерево бук, натуральний світловий відтінок, дерев'яні частини ніжок з'єднуються за допомогою металевих дротів чорного кольору, розмір стола, розмір стола, висота 100 см, висота столу 74 см. Тон і півтон допускається.
*** Нотки в розбиранному вигляді, у окремій коробці. Рекомендовано для збирання інструкцій.
Доставка Нова Пошта і Делівері за тарифами.
( Товар пакується на складі самостійно, і відправляється вже в упаковці.
Доставка Прі Повної Оплати.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | СДМ-Груп |
| Країна виробник | Китай |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Форма столу | Круглий |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1000 мм |
| Ширина столу | 1000 мм |
| Висота столу | 740 мм |
- Ціна: 3 752,50 ₴







