Функціональний і практичний недорогий комп'ютерний стіл з вбудованим стеллажем.
Розміри: (Д/М/В) 1500х550х1250мм
Колір: комбінація дуб сонома + дуб атланта
Вага 40 кг
Обсяг в упаковці 0,2 м. куб
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Наявність надбудови | Так |
| Стан | Новий |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 40 кг |
| Глибина | 550 мм |
| Довжина | 1500 мм |
| Висота | 1250 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Опори | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 333 ₴




