Манікюрний столик трансформер "Естет компакт No3". Стіл у білому кольорі в наявності на складі, інший колір під замовлення. "Естет
Манікюрний стіл-трансформер "Естет компакт No3".
Стіл в білому кольорі в наявності на складі, інший колір під замовлення.
"Естет компакт №3" є вдосконаленою моделлю свого попередника столу "Естет компакт" з однією перевагою, а саме наявністю полички з ДСП під лаки, що дозволяє заощадити робоче місце на столі.
Легкість монтажу.
Універсальність (Стіл можливий як лівобічний так і правобічний).
Торці деталей обклеєні пластиковою кромкою.
Стільниця обклеєна вологостійким клеєм Hranipex, що запобігає розбухання плити від попадання на неї рідини.
На ящиках стоять направляючі повного висунення DC, що забезпечує безшумне і плавне відкривання до 15000 разів.
Опис:
висота 730/930мм
довжина 1100мм (420 мм в складеному стані)
ширина 500 мм
Стільниця і каркас з ДСП (КроноУкраина).
Тумба на 3 ящики.
Додаткова комплектація з доплатою:
- фасад в кольорі
- застібка на скриньку
- пластикові колеса
- металеві колеса
- витяжка Dekart
-розетки
Ціна столика вказана в білому базовому кольорі.
Ціну столика в іншому кольорі уточнюйте у менеджера.
Гарантія 2 роки.
ВІДПРАВЛЯЄТЬСЯ РОЗІБРАНИМ
Товар під замовлення 10 робочих днів!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Розташування тумби | Універсальне |
| Висувний ящик | 3 шт. |
| Опори тумби | Ніжки |
| Тип манікюрного столу | Однотумбовий без витяжки |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1100 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Висота | 730 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Опори | метал |
- Ціна: 5 396 ₴









