Стіл в білому кольорі в наявності на складі, інший колір під замовлення
Складаний манікюрний стіл "Економ" є однією з найбільш доступних наших моделей.
Стіл йде повністю зібраним
Торці деталей обклеєні пластиковою кромкою.
Стільниця обклеєна вологостійким клеєм Hranipex, що запобігає розбухання плити від попадання на неї рідини.
Опис:
висота 730мм
довжина 1100мм
ширина 500 мм
Стільниця і каркас з ДСП (КроноУкраина).
Гарантія 2 роки.
Відправка післяплатою по Україні.
Додаткова комплектація з доплатою:
-розетки
- фасад в кольорі
- застібка на скриньку
- пластикові колеса
- металеві колеса
- витяжка Dekart
Цвет: колір ДСП можна вибрати будь-який (з доплатою)
Товар під замовлення 10 робочих днів!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | МарксонМеблі |
| Країна виробник | Україна |
| Опори тумби | Ніжки |
| Тип манікюрного столу | Однотумбовий без витяжки |
| Особливості | Підставка під лаки |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1100 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Висота | 730 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Опори | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 500 мм |
- Ціна: 3 515 ₴





