Стіл для манікюру зі скляними поличками під лак "Елегант"
Манікюрний стіл "Елегант" - — вишуканий стіл, який стане родзинкою Вашого салону краси.
Він обладнаний двома скляними поличками (висота 9 см кожна), завдяки яким лаки у Вас завжди під рукою.
Легкість монтажу (тільки прикрутити кришку).
Стіл можливий як лівобічний, так і правосторонній.
Торці деталей обклеєні пластиковою кромкою.
Стільниця обклеєна вологостійким клеєм Hranipex, що запобігає розбухання плити від попадання на неї рідини.
Скляні полиці мають радіус на гострих кутах і заполіровані по периметру.
На ящиках стоять направляючі повного висунення DC, що забезпечує безшумне і плавне відкривання до 15000 разів.
Розміри столу:
висота 730/1000мм
довжина 1100мм
, ширина 500 мм
Стільниця і каркас з ДСП (КріноУкраїна).
Тумба на 3 ящики.
Ціна столика вказана в білому базовому кольорі.
Додаткова комплектація з доплатою:
-розетки
- фасад в кольорі
- застібка на скриньку
- пластикові колеса
- металеві колеса
- витяжка Dekart
Ціну столика в іншому кольорі уточнюйте у менеджера.
2 скляні полички під лак висотою 9 см кожна
Гарантія 2 роки.
Цвет: колір ДСП можна вибрати будь-який (з доплатою)
Товар під замовлення 10 робочих днів!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | МарксонМеблі |
| Країна виробник | Україна |
| Розташування тумби | Універсальне |
| Висувний ящик | 3 шт. |
| Опори тумби | Ніжки |
| Тип манікюрного столу | Однотумбовий без витяжки |
| Особливості | Підставка під лаки |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1100 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Висота | 730 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | З пластмасовими колесами |
- Ціна: 5 277,25 ₴






