Комфортний двомісний стіл для манікюру.
Матеріал виготовлення: ДСП або ДСП Egger.
Торці покриті протиударною крайкою ПВХ.
У центрі одна тумба з трьома ящиками, також по одній шухляді є в кожному з столів.
Стіл розрахований на два робочих місця, що неабияк заощадить простір приміщення.
Ящики на телескопічних напрямних.
Додаткова комплектація з доплатою:
-розетки
- фасад в цвете
- застібка на ящик
- витяжка Dekart
Габарити ШхВхГ: 180х80х50 см.
Можливе виробництво виробу в будь-яких індивідуальних розмірах і кольорах.
Цвет: колір ДСП можна вибрати будь-який (з доплатою)
Товар під замовлення 10-14 робочих днів!
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 800 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Довжина | 1800 мм |
| Основні | |
| Виробник | МарксонМеблі |
| Країна виробник | Україна |
| Висувний ящик | 3 шт. |
| Розташування тумби | Універсальне |
| Опори тумби | Ніжки |
| Тип манікюрного столу | Двотумбовий без витяжки |
| Колір | Білий |
- Ціна: 13 015 ₴








