Характеристики:
- матеріал виготовлення: ДСП;
- висувні ящики на телескопічних направляючих;
- пластмасові колеса, за металеві доплата
Розміри:
висота 800мм,
ширина 400 мм,
глибина350 мм
на металевих колесах
ВІДПРАВЛЯЄТЬСЯ РОЗІБРАНИМ
Колір: на Ваш вибір.
Ціна вказана за модель виготовлену в ДСП.
Під замовлення можна виготовити візок в будь-якому кольорі та з різними розмірами.
Термін виготовлення під замовлення: 10-14 робочих днів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | МарксонМеблі |
| Країна виробник | Україна |
| Тип візка | закрита |
| Висувний ящик | 4 шт. |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 400 мм |
| Висота | 800 мм |
| Глибина | 350 мм |
- Ціна: 5 362,75 ₴


