Красивий і елегантний манікюрний стіл добре впишеться в інтер'єр вашого салону. Він надійний, комфортний і буде довго служити вам.
Легкий у використанні.
Вбудована тумба з 3 висувиразними ящиками та 2-лицями.
Корпус виготовлений із якісного ДСП завтовшки 18 мм, й обклеєного пластиковою крайкою товщини 0,6 мм, кришка ж виготовлена способом потовщення (склеювання) двох плит і має загальну товщину 36 мм.
Вишуканий дизайн.
Кришка обклеєна крайкою завтовшки 2 мм, яка забезпечує міцність торців кришки до пошкоджень.
Поверхня столу стійка до хімічних речовин (лак, розчинник, різні мийні засоби).
На ящиках стоять напрямні повного висування DC, що забезпечує їхнє безшумне та плавне відкривання до 15000 разів.
Додаткова комплектація з доплатою:
-розетки
- фасад в кольорі
- застібка на скриньку
- пластикові колеса
- металеві колеса
- витяжка Dekart
Розміри: висота 1200/730 мм, довжина 1136 мм, ширина 500 мм.
Цвет: колір ДСП можна вибрати будь-який (з доплатою)
Товар під замовлення 10 робочих днів!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | МарксонМеблі |
| Країна виробник | Україна |
| Розташування тумби | Лівосторонній |
| Висувний ящик | 3 шт. |
| Опори тумби | Ніжки |
| Тип манікюрного столу | Однотумбовий без витяжки |
| Особливості | Підставка під лаки |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1136 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Висота | 1200 мм |
- Ціна: 10 136,50 ₴







