Стійка адміністратора (репшн) М300 Ресепшн має привабливий зовнішній вигляд і компактність, використовується як робоче місце адміністратора салону краси.
Матеріал виготовлення — ДСП. Є зручна робоча зона, полиці, шухляди та пересувна тумба. Плюсом цієї моделі є її компактні розміри.
Розміри: висота 1200 мм, ширина 1000 мм, глибина 450 мм.
Можна виготовити за індивідуальними розмірами. Великий вибір кольорів.
Більше моделей внесків можна подивитися в каталозі.
Додаткова комплектація з доплатою:
-розетки (від одинарної до потрійної);
- замочок на ящик
- розетки
-система відкривання ящиків від натискання (тач)
Колір: колір ДСП можна вибрати будь-який (з доплатою)
Доставка: здійснюється компанією Нова Пошта, вартість за їхніми тарифами (+ дерев'яна обрештка)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | МарксонМеблі |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина стійки | 1200 мм |
| Глибина стійки | 450 мм |
| Висота стійки | 1000 мм |
| Тип | Стійка стандартна |
| Колір | Білий |
| Матеріал виготовлення стійки | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Зовнішня сторона стійки (фасадна частина) | ламінована ДСП |
| Верхня полиця стійки | ламінована ДСП |
- Ціна: 9 471,50 ₴






